Zöldinfó4 év telt el a létrehozás óta
A horvát kormány kétszeresére növeli a krki LNG-terminál kapacitását
A krki LNG-terminál (cseppfolyósítottföldgáz-terminál) kapacitásának megduplázásáról és a gázvezeték-hálózat bővítéséről döntött a horvát kormány csütörtöki ülésén - közölte a horvát közszolgálati televízió.