Kapcsolatfelvétel

Zöld Energia

Hogyan térül meg a napelemes kiserőmű? Levezetjük részletesen!

Létrehozva:

|

Tudta, hogy a tapasztalatok alapján kevesebb, mint 10%, akinek sikerül felépíteniük a naperőművet és nyereséget termelni évtizedeken át?

A „Passzív Profit Napelemes Kiserőművel” Konferencia teltházas előadássorozat után az EU-Solar egy újabb nagy dobásra készül, azok számára, akik kiemelten fontosnak tartják napelemes erőmű nyereséges üzemeltetését. Segítünk Önnek, a napelemes kiserőmű üzleti tervének elkészítésében, levezetjük lépésről-lépésre és eláruljuk a nyereséges üzemeltetés titkait.

Emellett Most egy 500 000 Forint értékű ajándékkal készültünk Önnek!

Az előző teltházas előadássorozat után azzal a kéréssel fordultak hozzánk, hogy tartsunk egy olyan Konferenciát, mely csak és kizárólag a konkrét számokra épül. Azt kérték tőlünk, hogy mutassuk meg, hogy a gyakorlatban hogyan kell egy napelemes kiserőmű üzleti tervét megírni lépésről-lépésre.

Ők kérték, mi megszerveztük!

Garantáltan nem titkolunk el semmit! Sőt még egy 50 oldalas mintát is adunk, melynek segítségével kidolgozhatja napelemes kiserőművének üzleti tervét a legapróbb részletekig! Mivel a naperőmű egy teljes egészében profitorientált befektetés, ezért, ha a legjobb hozamra törekszik, akkor a tervezést különösen komolyan kell vennie! Tudjon meg mindent számadatot elsőkézből, a napelemes kiserőmű szakértőitől, akik jártasak a naperőmű tervezés, kivitelezés és üzemeltetés minden apró részletében. Ha minden részlettel tisztában van, több millió forintot tud megspórolni és még a napelemes erőmű lehetséges buktatóit is bemutatjuk Önnek. Az előadás után olyan gyakorlati tudás birtokában lehet, amellyel pontosan tudni fogja, hogy mire számíthat az elkövetkezendő 20 évben, nem érhetik váratlan meglepetések, mivel Ön is szakértővé válik.

Advertisement

Lássuk a bónuszokat:

Ajándékok, több mint 500.000 Ft értékben, mert nem csak egy jegyet kap tőlünk!

Legyen az Öné egy eddig sehol sem beszerezhető komplett csomag a napelemes kiserőmű beruházásához! Tehát 500 000 Ft értékű ajándékot kap jegye mellé.

Éljen a lehetőséggel még ma! Nézze meg a 100%-ban gyakorlatra épülő „Napelemes kiserőmű a számok tükrében” Konferenciánk programját, amit IDE kattintva már meg is tehet!

Csupán egy karnyújtásnyira van Öntől napjaink legjobb befektetési alternatívájának kulcsa. Maximalizálja „passzív jövedelmét”, mi segítünk!

Advertisement

Nézze meg legújabb Konferenciánk előadóit és programját IDE kattintva!

Hozzászólás küldése

A hozzászólás írásához bejelentkezés szükséges Bejelentkezés

Hozzászólás

Zöld Energia

Új típusú energiatárolót dolgoztak ki

A spanyol kutatók egyelőre egy prototípust hoztak létre az új technológia segítségével.

Létrehozva:

|

Szerző:

Spanyol kutatók olyan új hőenergia-tároló rendszert (TES) terveztek, amely termoelektromos hőszivattyút (TEHP) használ az áram hővé történő átalakításához – számol be a PV Magazine. A hőszivattyút a változó vezetőképességű hőcsövek alternatívájaként használják.

Az újszerű kialakítás négy fő komponenst tartalmaz, nevezetesen egy termoelektromos hőszivattyúrendszert, egy elektromos ellenállást, egy TES-ciklust, valamint egy nyílt hurkot, amelyben a levegő a hőátadó közeg. A rendszer levegőjét a termoelektromos hőszivattyú melegíti fel, amely termoelektromos modulokat használ, kiegészítve az elektromos ellenállással.

A berendezés termoelektromos része hat TEHP-blokkból épül fel. Az első három egyfokozatú termoelektromos hőszivattyú (OTEHP) konfigurációt alkalmaz, mindegyik egy-egy TEM-et használ, mindkét oldalon egy-egy hőcserélővel. A következő három blokk kétfokozatú hőelektromos hőszivattyú (TTEHP), piramis alakú konfigurációval. Ennek a köztes hőcserélőnek a kialakítása egy nagyhatékonyságú, négy hőcsőből álló rendszert használ, amelyben munkafolyadékként víz van. A hőátadás az első fokozatból a második fokozatba ezeken a csöveken keresztül, a víz halmazállapot-változása révén történik.

A kutatók egy rendszerprototípust is létrehoztak, amelyen 45 forgatókönyvet teszteltek különböző feszültségekkel, bemeneti hőmérsékletekkel, illetve és légáramlási sebességekkel. A feszültségek 4, 6, 8 vagy 10 volt, a bemeneti hőmérséklet 120, 160 vagy 200 Celsius-fok, a légáramlási sebesség pedig 13, 18 vagy 23 köbméter per óra volt, utóbbi esetén 655,5 wattnyi hőt termeltek 1,35 COP mellett.

A kifejlesztett TEHP-rendszer integrálása egy elektromos ellenálláson alapuló hőenergiatároló rendszer töltési folyamatába 15, illetve 30 százalékkal növeli az energiaátalakítás hatékonyságát 120 és 200 Celsius-fok közötti energiatárolási hőmérséklet esetén. A javasolt rendszerkonfiguráció 135 Celsius-fokon 112,6 százalékos hatásfokot érhet el. A csapat következő céljai között szerepel, hogy a rendszer viselkedését változó hidegforrás-hőmérséklet esetén is teszteljék.

Advertisement
Tovább olvasom

Zöldtrend a Facebookon

Címkék

Ezeket olvassák

© 2022 zoldtrend.hu | Minden jog fenntartva!